Trwające wątki

Połowa Arcanterry przepadła wraz z forum. Przepraszamy.
Blog oficjalnie nieczynny ;)

środa, 29 czerwca 2016

Foxy - Quest#1

Zastanawiałam się nad czarnym basiorem, którego poznałam na Glacies. Nie wiem dlaczego, ale miałam ochotę go poznać bliżej. Nie przedstawił mi się, więc zamierzałam to dzisiaj nadrobić. Wiem gdzie przebywa, jednak nie wiem czy chcę tam iść. Minęła dłuższa chwila nim się namyśliłam. Idę.
Będąc na śnieżnobiałym i mokrym terenie od razu włączyłam ognistą ochronę. Wcale mi się tutaj nie podobało i może ten czarnuch mi to wytłumaczy. Czemu akurat wybrał to miejsce a nie jakieś inne, mniej mokre, chociażby? Całe szczęście, że jestem magiem ognia, bo przynajmniej nie jest mi zimno. Wiadome jest to, że tacy jak ja, kochają się w ciepłym klimacie.
Zanim dotarłam do jego kryjówki, zerwał się wiatr. Ehh, śnieżyca! Znowu to samo! Zaczęłam uciekać, mając nadzieję, że uda mi się opuścić teren nim wpadnę w centrum zamieci. Niestety, ona była szybsza. Skuliłam się pod drzewem, cały czas korzystając w magii ognia. Zamarzłabym, gdyby nie to.
Kiedy pogoda się uspokoiła, byłam bardzo wyczerpana i wściekła. Nigdy więcej tutaj nie przyjdę! Mam tego dosyć! Wracam do zamku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowsze Starsze Home